شرایط استفاده از خدمات آی سار

قوانین عمومی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آی سار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت آی سار هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط آی سار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات آی سار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آی سار از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آی سار اقدام کند.
همچنین از آنجا که آی سار یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آی سار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آی سار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آی سار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آی سار از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که شماره های 09177709185 و 09164682204 تنها شماره‌‌هایی است که آی سار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین پیامک ثبت سفارش و هر گونه تغییر در وضعیت سفارش از طریق سامانه پیامکی 00981000551451 برای مشتری ارسال خواهد شد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آی سار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آی سار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق راه های ارتباطی فروشگاه به ما اطلاع دهید.