همه چیز درباره آلوئه ورا

Wednesday، ۶ Bahman ۱۴۰۰

همه چیز درباره آلوئه ورا

ژل آلوئه ورا برگ داخلی از گیاه آلوئه باربادنسیس میلر زمانی که به عنوان نوشیدنی مصرف شود یا به عنوان یک محصول موضعی استفاده شود برای انسان و حیوانات مفید است، می خواهیم بررسی کنیم آلوئه ورا دقیقا چه کاری می تواند برای تقویت سبک زندگی شما انجام دهد؟

خوبی از درون به بیرون

شما می توانید با ژل آلوئه ورا فوراور از درون به بیرون پوست را درمان کنید. آلوئه ورا می تواند برای پوست، مو و ناخن ها مفید باشد و از آنجایی که این ژل 99.7 درصد خالص است، خواص تصفیه کنندگی آن می تواند از درون به شما درخشندگی آلوئه ورا را بدهد.

چه راهی بهتر از ژل آلوئه ورا فوراور برای افزایش طعم آلوئه ورا؟ آلوئه‌ورای فوراور در خاک‌های حاصلخیز در آب‌وهوائی که بیش از 2000 ساعت آفتاب در سال دارد، کشت می‌شود و از شورای علمی بین‌المللی آلوئه ورا برای خلوص آن تاییدیه دریافت شده است. این ژل نوشیدنی دارای 99.7 درصد ژل آلوئه ورا برگ داخلی است که با عشق با دست استخراج شده است تا بتوانید قدرت واقعی طبیعت را تجربه کنید. آلوئه ورا برای پوست، سیستم ایمنی بدن و یک کمک ایده آل به هضم غذا عالی است، و اکنون این ژل تصفیه کننده حاوی ویتامین C نیز می باشد. ویتامین C به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی و متابولیسم طبیعی تولید انرژی کمک می کند.

ژل های نوشیدنی آلوئه ورا فوراور در طعم های مختلف موجود است، از طعم شیرین شهد آلوئه بری فوراور و رسیدن آبدار هلو آلوئه ورا گرفته تا ترکیب گرمسیری انبه آلوئه ورا و طعم پرتقال با طراوت فوراور فریدوم، که همچنین حاوی گلوکزامین، کندرویتین و MSM اضافه شده است.

آلوئه ورا همچنین به دلیل توانایی آن در افزایش مراقبت از پوست به دلیل توانایی ملایم اما قدرتمندش در تامین رطوبت طبیعی مورد تحسین قرار گرفته است. آیا می دانستید که یک نظرسنجی جهانی در سال 2017 مشخص کرد که هیدراتاسیون و آبرسانی بیشترین فوایدی است که مردم از مراقبت از پوست به دنبال آن هستند؟ به همین دلیل است که فوراور تصمیم گرفت از قدرت آلوئه ورا استفاده کند و آن را با مواد علمی اثبات شده ترکیب کند تا محصولاتی فراتر از آن تولید کند و این محصولات در واقع حاوی موادی هستند که کارایی آلوئه را افزایش می‌دهند!

تحریک را تسکین می دهد

گیاه آلوئه ورا در طول سالیان متمادی نام های محاوره ای زیادی به آن داده اند. شاید شنیده باشید که از آن به عنوان «گیاه سوختگی»، «گیاه معجزه‌آسا» یا «گیاه کمک‌های اولیه» نام برده می‌شود و این به دلیل خاصیت تسکین دهنده ذاتی آن و استفاده از آن در طب سنتی هزاران ساله است. فوراور آلوئه ورا را در بهترین حالت خود در ژل آلوئه ورا ثبت کرده است، ژل موضعی که اساساً مشابه برگ داخلی آلوئه ورا است و 84 درصد آلوئه خالص را به پوست می رساند. این ژل ضخیم را می توان برای روانکاری ایمن بافت های حساس و آرام کردن سوزش استفاده کرد. از آن برای تحریکات جزئی برای مرطوب کردن، تسکین و حالت دادن به پوست بدون ایجاد لکه روی لباس استفاده کنید. هر خانواده و هر کیت کمک های اولیه باید حاوی یک کرم ژل آلوئه ورا باشد!

رنگ پوست شما را متعادل می کند

پوست اندام بسیار حساسی است به همین دلیل یک لایه بسیار ریز و کمی اسیدی روی سطح آن می نشیند. این به عنوان گوشته اسیدی شناخته می شود و به عنوان یک مانع برای محافظت از پوست در برابر باکتری ها و ویروس ها عمل می کند. اگرچه نوسانات می تواند به طور طبیعی رخ دهد، گاهی اوقات گوشته اسیدی بیش از حد حساس است و کاملاً از تعادل خارج می شود. این می تواند به دلیل پاک کننده های خشن یا قرار گرفتن در معرض محیط باشد. ما قبلاً می دانیم که آلوئه ورا یک ماده مراقبت از پوست شگفت انگیز است و یکی از دلایل خوب بودن آن این است که PH طبیعی آن در حدود 5.5 است، همان مقدار pH که برای پوست سالم تعیین می شود. آلوئه همچنین به سایر مواد کمک می کند تا بتوانند جذب پوست شوند. این فواید طبیعی آلوئه ورا، همراه با مواد مغذی دوست‌داشتنی ، الهام‌بخش مجموعه محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر ژل فوراور، Sonya Daily Skincare است. مراقبت از پوست روزانه سونیا برای متعادل کردن پوست ترکیبی کار می کند - این پوستی است که گاهی خشک، گاهی چرب، گاهی هر دو و گاهی هیچکدام (اغلب به عنوان "معمولی" شناخته می شود). مراقبت از پوست روزانه سونیا از چهار محصول مبتنی بر ژل تشکیل شده است که با هم کار می کنند تا نوسانات پوست را متعادل کنند. این محصولات می تواند توسط هر فردی بین 12 تا 45 سال استفاده شود که به دنبال طیف مراقبت از پوستی است که چربی طبیعی پوست را از بین نبرد. این طیف پیشرفته مراقبت از پوست از فناوری ژل کپسوله‌سازی برای ترکیب موادی که در غیر این صورت جدا می‌شوند، استفاده می‌کند و تا زمانی که به پوست برخورد کنند، آنها را محکم نگه می‌دارد. هنگامی که روی پوست قرار می گیرند، این مواد به جایی که بیشتر مورد نیاز هستند پراکنده می شوند و مانند کره در پوست ذوب می شوند.

این مجموعه شامل یک پاک کننده غیر خشک کننده (ژل پاک کننده طراوت کننده) است که با آنتی اکسیدان های غنی پوست را تمیز می کند، یک ژل روشن کننده که با روشن کردن رنگ پوست و به حداقل رساندن منافذ، درخشش طبیعی شما را افزایش می دهد، یک ماسک ژل تصفیه کننده که عمیقاً پوست را در هنگام خواب مرطوب و متعادل می کند. و یک مرطوب کننده سبک (ژل مرطوب کننده تسکین دهنده) حاوی کلاژن هیدرولیز شده برای کمک به بهبود جهش پوست.

به راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از مردم آلوئه ورا را دوست دارند اکنون که می دانید چگونه می تواند برای شما مفید باشد، و به همین دلیل است که ما شما را به چالش می کشیم تا آن را امتحان کنید. ژل آلوئه ورا فوراور، ماسک بیوسلولوز آلوئه، کرم آلوئه ورا ژلی و مراقبت از پوست روزانه سونیا همگی دارای بهترین خواص ذاتی آلوئه هستند و ما تضمین می کنیم که تحت تاثیر قرار خواهید گرفت.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog