Forever Living اولین جایزه خود را برای نوآوری پایدار دریافت کرد

Wednesday، ۲۴ Farvardin ۱۴۰۱

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که لایه بردار صاف کننده فوراور در مراسم جوایز زیبایی ASOS در لندن این هفته مورد تحسین قرار گرفت. بیش از 1000 مهمان در یک شب پر ستاره، بزرگترین رویداد در تقویم زیبایی بریتانیا، شرکت کردند. جوایز، که اکنون در بیستمین سال خود قرار دارند، توسط AJ Odudu فینالیست و مجری تلویزیونی Strictly برگزار شد. این یک اتفاق پرتنش بود زیرا دسته نوآوران پایدار بعداً در برنامه جوایز به نمایش درآمد که شامل 29 دسته بود. ما خوشحال شدیم که به عنوان یک برند زیبایی جدی در میان چنین شرکت های برجسته ای شناخته شدیم.

تقریباً 330 برند از جمله L'Oreal، Clinique، Olay، Benefit و Philip Kingsley بخشی از جوایز بودند و 455000 رأی عمومی برای تعیین برندگان به صندوق گذاشته شد. با تشکر فراوان از همه شما که به لایه‌بردار صاف رای دادند که در میان هشت محصول فهرست کوتاه در دسته نوآوران پایدار قرار گرفت.

ما نمی‌توانیم به اولین جایزه پایدار خود افتخار کنیم، به ویژه به این دلیل که مصرف‌کنندگان به طور فزاینده‌ای به دنبال محصولاتی هستند که با ما و سیاره ما مهربان باشند. لایه بردار صاف کننده محصولی باورنکردنی است. فقط کار می کند اگر از آن استفاده کرده اید، می دانید که فرمولاسیون شگفت انگیزی دارد. حاوی دانه های جوجوبا و پودر بامبو به جای ریزدانه های پلاستیکی بد. فقط در پنج ماده طبیعی قدرتمند از جمله آلوئه ما.

این اولین جایزه ما در سال 2022 است، امیدواریم که شروع جایزه های دیگر در سال آینده و هفدهمین جایزه از آغاز سال 2021 باشد. ما شما را در جریان پوشش مطبوعاتی پیرامون این موضوع قرار خواهیم داد.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog