Forever به عنوان یک قهرمان در جمع آوری کمک های مالی بشر دوستانه شناخته می شود

Tuesday، ۲۰ Ordibehesht ۱۴۰۱

پس از جمع آوری کمک های مالی برای بیمارستان زنان و کودکان بیرمنگام، از ما دعوت شد تا در یک رویداد ویژه یکشنبه گذشته در کتابخانه بیرمنگام به عنوان یکی از 100 قهرمان خیریه بیمارستان شرکت کنیم.

این اولین رویداد فیزیکی خیریه در سه سال گذشته است و ایمی و کریستینا نماینده Forever در این رویداد بودند. همراه با سایر جمع آوری کنندگان کمک های مالی، از Forever با یک بادکنک قرمز ویژه در جلوی بیمارستان که تا 12 ماه آینده به نمایش گذاشته می شود، گرامی داشته شد.

می‌خواهیم از خانواده بزرگتر فوراور که سخاوتمندانه اهدا کردند تشکر کنیم. شاید به خاطر داشته باشید که ما فعالیت ورزشی خود را روی پیاده روی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و دویدن متمرکز کردیم تا 3000 پوند برای خیریه بیمارستان کودکان بیرمنگام جمع آوری کنیم.

ما بسیار خوش شانس هستیم که این مرکز تخصصی اطفال را در منطقه خود داریم. تعدادی از خانواده های فوراور مستقیماً مراقبت و حمایت BCH را تجربه کرده اند، بنابراین ما بسیار انگیزه داشتیم تا به هدف خود یعنی 3000 پوند برسیم. مبلغی که برای تأمین مراقبت از کودک و حمایت خانواده به مدت یک سال مورد نیاز است. با توجه به محدودیت‌هایی که همه‌گیری برای همه ما ایجاد کرده است؛ از آنجایی که نمی‌توانیم با هم باشیم، اهداف ورزشی فردی را انتخاب کردیم که ما را به چالش می‌کشد و انگیزه می‌داد و می‌توانستیم با خیال راحت به آن‌ها دست پیدا کنیم.

بیمارستان کودکان بیرمنگام هر سال از 90000 کودک و جوان در سراسر میدلندز غربی از جمله کودکان وارویک و مناطق اطراف آن مراقبت می کند. خیریه آن برای پروژه‌ها و خدماتی که خارج از حوزه NHS هستند، بودجه جمع‌آوری می‌کند. این شامل کمک به بهبود محیط بیمارستان و تجربه بیمار برای راحت‌تر کردن زمانی است که کودکان باید با آن در بیمارستان بگذرانند، کمک به یافتن درمان‌ها و درمان‌های پیش‌رفته از طریق بودجه تحقیقاتی و توانمند ساختن بیمارستان برای خرید آخرین پیشرفته‌ترین پیشرفته‌ترین فناوری‌ها. تجهیزات.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog