دلایلی برای لبخند بیشتر

Friday، ۱ Bahman ۱۴۰۰

دلایلی برای لبخند بیشتر

می دانیم که موقعیت های استرس زا در زندگی و شروع فصل زمستان می تواند گاهی اوقات همه ما را کمی افسرده کند. لبخند به معنای گسترش شادی از طریق اعمال محبت آمیز و لبخندزدن به جهان است .

تحقیقات نشان می دهد که لبخند نه تنها می تواند به بهبود خلق و خوی شما کمک کند، بلکه می تواند شما را جذاب تر نشان دهد. با این حال، این همه چیز نیست، فواید زیادی برای براق کردن آن سفیدهای مرواریدی وجود دارد، بنابراین دندان های خود را با مقداری خمیر دندان روشن کننده فوراور بشویید و بیایید لبخند بزنیم…

لبخند زدن ضد افسردگی طبیعت است

یکی از فایده‌های لبخند، انتشار مواد شیمیایی در مغز شما در هر زمان است! اکثر ما معمولاً فقط زمانی تمایل به لبخند زدن داریم که به یک تجربه مثبت واکنش نشان می‌دهیم، اما مشخص می‌شود که فقط انتخاب لبخند، حتی زمانی که تمایلی به آن ندارید، واقعاً می‌تواند خلق و خوی شما را بالا ببرد. شما می توانید مغز خود را فریب دهید تا فکر کند خوشحال است زیرا وقتی می خندید مغز شما موجی از انتقال دهنده های عصبی احساس خوبی مانند دوپامین، سروتونین و اندورفین را آزاد می کند. سروتونین به بهبود خلق و خوی شما کمک می کند، در حالی که اندورفین باعث ایجاد حس کلی آرامش و تندرستی می شود، به این معنی که اگر احساس ناراحتی یا اضطراب دارید، یک لبخند خوب می تواند فورا به تقویت روحیه شما کمک کند.

لبخند زدن شما را جذاب تر می کند

آیا می دانستید که لبخند زدن جذابیت شما را افزایش می دهد؟ مطالعات نشان داده است که هم مردان و هم زنان به طور طبیعی بیشتر مجذوب تصاویر افرادی می شوند که لبخند می زنند. بر اساس یک مطالعه منتشر شده در ژورنال Neuropsychologia، به این دلیل است که دیدن یک چهره خندان بخشی از مغز شما را فعال می کند که پاداش های حسی را پردازش می کند و احساس رضایت را برای شما به ارمغان می آورد. حتما دفعه بعد که در آینه نگاه می کنید، لبخند بزنید تا فواید آن را ببینید؟

لبخند زدن مسری است

وقتی نوبت به گسترش شادی می رسد، هیچ چیز مانند لبخند نیست. در یک مطالعه، از شرکت‌کنندگان خواسته شد هر بار که تصویری از کسی را در حال لبخند زدن می‌بینند، اخم کنند و معلوم شد که گفتن آن بسیار ساده‌تر از انجام دادن است! فقط دیدن لبخند شخصی باعث واکنش خودکار برای پاسخ به لبخند می شود. بنابراین، چرا سعی نکنید به دوستان، همکاران یا حتی غریبه های خود لبخند بزنید تا کمی شادی ایجاد کنید؟

خمیر دندان فوراور برایت

این یک دلیل دوگانه برای لبخند زدن است! خمیر دندان فوراور برایت که برای کل خانواده ایجاد شده است، فرمولی ملایم و بدون فلوراید است که حاوی بالاترین کیفیت مواد است. طعم طبیعی نعناع آن احساس تمیزی و طراوت را در دهان شما به ارمغان می آورد که به اندازه کافی خوب است که هر کسی را خوشحال کند. نه تنها این، بلکه زمانی که دندان های شما به بهترین شکل ظاهر می شوند، تمایل بیشتری به نشان دادن آنها خواهید داشت. برو به ما لبخند بزن!

زمستان زمان خوبی برای لبخند زدن است

پاییز و زمستان می تواند زمان بسیار خوبی برای درخشش سفیدهای مرواریدی باشد. به عنوان مثال این واقعیت را در نظر بگیرید که ما فقط چند ماه با جمع شدن خانواده برای جشن های نوروزی فاصله داریم. یا محیط زیبای اطرافتان که برگ ها قرمز می شوند و شما بهانه ای عالی برای غوطه ور شدن با یک شکلات داغ دارید.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog