توصیه ها و پیشنهاد های تیم مرکزی - DX4 آماده، تنظیم، بازنشانی

Sunday، ۲۹ Khordaad ۱۴۰۱

توصیه ها و پیشنهاد های تیم مرکزی - DX4 آماده، تنظیم، بازنشانی

اینجا در دفتر مرکزی، ما عاشق یک چالش هستیم، بنابراین بهترین کار شرکت در GLOBAL Ready، تنظیم، بازنشانی، با سیستم جدید تعادل بدن DX4 می باشد. این هفته تجربه خود را در رسانه های اجتماعی با شما به اشتراک گذاشتیم و فکر کردیم که یک جمع بندی سریع از احساس خود در چهار روز گذشته انجام دهیم.

باب

روز اول: تصمیم بگیرید

زمان آماده‌سازی، تنظیم، بازنشانی جهانی ما فرا رسیده است و من در کنار بسیاری از کارکنان اینجا در Longbridge Manor، قرار است این هفته در DX4 شرکت کنم. هدف من از این برنامه این است که به من کمک کند به طور کلی احساس بهتری داشته باشم و همچنین کمک کند عادت قهوه ام را مهار کنم. اخیراً متوجه شده ام که این اتفاق افتاده است، بنابراین امیدوارم این عادت را دوباره تنظیم کنم.

روز دوم: تعریف کنید

هدف من کاهش مصرف روزانه قهوه با کاهش هر روز و جایگزینی آن با آب یا آلوئه ورای خوشمزه است.

روز سوم: کشف

روز سوم DX4 است و خیلی خوب پیش می‌رود. سخت ترین چیز تا به حال این بود که یک فنجان قهوه صبحگاهی ام را از دست ندادم، بنابراین به جای آن آب مینوشم. فقط متمرکز بمانید و از آن عبور خواهید کرد.

روز چهارم: توقف

با فکر کردن به تأثیر این برنامه، اکنون می توانم صادقانه با دوستان و خانواده خود صحبت کنم و به آنها بگویم که چرا باید DX4 را به عنوان راهی برای آگاهی بیشتر از انتخاب های غذایی مان امتحان کنند. افراد زیادی هستند که دوست دارند حالت بهتری داشته باشند و احساس سلامتی بیشتری داشته باشند، و ما یک راه‌حل عالی برای چهار روز داریم، بنابراین با همه کسانی که ملاقات می‌کنید به اشتراک بگذارید.

در پایان روز چهارم، توصیه‌های من این است که اگر کسی در این برنامه با شما همراه شود، راحت‌تر است، بنابراین سعی کنید آن را با شخص دیگری یا در یک گروه شروع کنید. مطمئناً برای من داشتن تیم کارکنان که من را در مسیر درست نگه می‌دارند واقعاً بسیار خوب بوده است.

آملیا

روز اول: تصمیم بگیرید

چشم انداز کل نگر برنامه چیزی است که باعث شد تصمیم به انجام DX4 بگیرم. همه ما می دانیم که داشتن یک سبک زندگی سالم بیشتر از یک راه حل سریع است. رویکرد برنامه برای افزایش ارتباط ذهن و بدن عالی به نظر می رسید. می‌خواستم بیشتر مراقب آنچه می‌خورم و تغذیه‌ای که در بدنم می‌گذارم باشم، و همچنین واقعاً روی هیدراتاسیون مناسب تمرکز کنم.

کتابچه برای من واقعاً برای این هدف مفید بود، زیرا به من اجازه داد تا واقعاً در زمینه‌های سلامتی خود فکر کنم که می‌توانم از کمی کار استفاده کنم. با تکمیل خود انعکاس، که باعث می‌شود روی بخش‌های خاصی از تندرستی‌مان تمرکز کنیم، کمک کرد تا یک بار دیگر نشان دهیم که هیدراتاسیون یک جنبه کلیدی است که باید در آن بهبود پیدا کنم، و همچنین به جای اینکه بیشتر در مورد اینکه چه چیزی و چه زمانی خوردم، آگاه باشم. از صرف عادت غذایی زمانی که واقعاً گرسنه نبودم. نکته مهم امروز قطعا شیک پروتئین گیاهی فوراور بود. سیر کننده است، تهیه آن آسان است و طعم خوبی نیز دارد. در پایان روز اول احساس خوبی داشتم، کمتر از حد انتظارم خسته بودم و همچنین گرسنه نبودم!

روز دوم:

موضوع روز دوم را تعریف کنید، تعریف کنید، بنابراین روز دوم DX4 درباره تعیین حوزه‌های تمرکز شخصی ما از روز اول در چارچوب هدف SMART است. هدف SMART من در این چهار روز این بود: "افزایش سلامتی خود از طریق افزایش هیدراتاسیون". من می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که در طول DX4 حداقل 2 لیتر آب می‌نوشم و برای اطمینان از ادامه برنامه بعد از برنامه، یادآورهایی را روی تلفنم تنظیم کرده‌ام تا به من کمک کند.

روز سوم: کشف

موضوع روز سوم درباره کشف چالش‌هایی است که ممکن است در برنامه با آن‌ها روبرو شوید و راه‌هایی برای غلبه بر آن‌ها. چالش من عادت خوردن بوده است. من واقعاً در طول برنامه احساس گرسنگی نکرده‌ام، با این حال زمان‌های خاصی از روز احساس می‌کنم که باید باشم. من بیشتر می دانم که هنگام غذا خوردن کاملاً حضور نداشتم و قطعاً باعث شده است که از غذایی که مصرف می کنم بیشتر قدردانی کنم.

روز چهارم: وقف

وقتی به روز چهارم برنامه رسیدید، تشویق می‌شویم در مورد آنچه در طول چهار روز یاد گرفته‌ایم و آنچه را که به جلو خواهیم برد فکر کنیم. برای من این مطمئناً تمرکز بر هیدراتاسیون خواهد بود، من به نوشیدن 2 لیتر آب در روز ادامه می دهم و همچنین اطمینان حاصل می کنم که در مورد آنچه می خورم بیشتر حواسم باشد و به یاد داشته باشم که به بدنم گوش دهم. این برنامه به من کمک کرد تا عاداتم را دوباره ارزیابی کنم، و پایه محکمی برای ایجاد عادت های جدید ایجاد کرده است.

یک نکته برای هر کسی که این برنامه را انجام می دهد این است که اگرچه هرگز "زمان عالی" برای انجام DX4 وجود ندارد، انتخاب انجام آن زمانی که برنامه آرام تری دارید به شما کمک می کند تا واقعاً خود را وقف برنامه کنید. همچنین انجام این کار در یک گروه یکی از بزرگترین کارهایی بود که به من کمک کرد. ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به یکدیگر در طول روز، و به اشتراک گذاشتن تجربیات به شما کمک می کند تا پاسخگو بمانید و واقعاً به برنامه اختصاص دهید. همچنین وقتی سوالی دارید یا شاید انگیزه شما کاهش پیدا کند کمک می کند.

اسپنسر

روز اول: تصمیم بگیرید

تصمیم گرفتم DX4 را انجام دهم تا سعی کنم سبک زندگی سالم تری داشته باشم. من متوجه شدم که غذاهای آماده و ناسالم زیادی می‌خورم و این باعث می‌شود که احساس خستگی کنم و منجر به کمبود انرژی شود. در روز اول، صبح را سخت ترین روز دیدم. با این حال، پس از چند ساعت اول از اینکه چقدر احساس طبیعی داشتم شگفت زده شدم. بعد از ظهر بعد از خوردن شیک گرسنه نبودم و در واقع از طعم آن لذت بردم. من احساس می‌کنم با وجود ساختاری در هنگام مصرف محصولات، این به رفع مشکلات گرسنگی کمک می‌کند، زیرا شما دائماً چیزی مصرف می‌کنید و چیزی برای انتظار دارید. بیشتر از همه از اینکه صبح روز دوم احساس عادی داشتم شگفت زده شدم. مثل بیدار شدن بعد از یک روز عادی بود.

روز دوم: تعریف کنید

برای اینکه به من کمک کند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشم، می‌خواهم مقدار غذاهای آماده را کاهش دهم و همچنین مصرف کافئین را کاهش دهم. من این کار را با کاهش مقدار قهوه و چایی که می‌نوشم به یک عدد در روز انجام می‌دهم و برای انجام این کار مطمئن خواهم شد که مصرف آب خود را افزایش می‌دهم.

روز سوم: کشف

در طول برنامه برایم سخت بود که با خانواده‌ام غذا نخورم، مخصوصاً زمانی که آنها غذا می‌خوردند، و من نبودم. با این حال، در طول برنامه، به دلیل مکمل های مختلفی که مصرف می کنید، حتی صبح ها احساس گرسنگی نمی کردم.

روز چهارم: وقف

اکنون که برنامه را به پایان رساندم، تلاش بیشتری برای نوشیدن کمتر کافئین و نوشیدن آب بیشتر در طول روز خواهم کرد. من فکر می کنم انجام DX4 در یک گروه پشتیبانی واقعا به من کمک کرده است، و من این را به هر کسی توصیه می کنم. همچنین مشغول ماندن واقعاً به شما کمک می کند تا از هرگونه گرسنگی که ممکن است احساس کنید حواس تان را پرت کنید.

تایلر

روز اول: تصمیم بگیرید

تصمیم گرفتم DX4 را انجام دهم تا عادات غذایی خود را بهبود بخشم و بیشتر حواسم به چیزی باشد که می‌خورم. من به جای آشپزی غذای آماده را انتخاب می کردم، زیرا این کار راحت بود، و شروع به احساس تاثیر غذای ناسالم کرده بودم، بنابراین این باید تغییر کند. در طول روز اول به طرز شگفت آوری احساس خوبی داشتم، آنقدر که فکر می کردم گرسنه نبودم. قسمت مورد علاقه من در روز هر دو شیک پروتئین گیاهی فوراور بود، من واقعا از آنها لذت بردم. متوجه شدم که چالش برانگیزترین مرحله برای من حدود یک ساعت قبل از انجام هر یک از لرزش ها بود، زیرا در آن زمان بود که کمی احساس گرسنگی کردم. من تکان ها را در طول روز از هم جدا می کردم، اما وقتی این ها را گرفتم احساس خیلی بهتری داشتم.

روز دوم: تعریف کنید

هدف من این است که عادات غذایی خود را بهبود بخشم و غذاهای آماده کمتری بخورم، بنابراین برای انجام این کار مطمئن می شوم که فقط یک غذای آماده در ماه می خورم. من مطمئن خواهم شد که غذای خود را به صورت دسته‌ای می‌پزم تا به راحتی کمک کنم.

روز سوم: کشف

بنابراین من تا به حال با چند چالش روبرو بوده ام. اصلی‌ترین آن، درست کردن شام برای فرزندانم بود در حالی که نمی‌توانستند غذا بخورند، با این حال، می‌دانستم که باید به برنامه پایبند باشم! و من هم همین کار را کردم! همچنین وقتی شوهرم برای شامش نشست، تصمیم گرفتم خودم را از اتاق دور کنم تا از هر گونه وسوسه ای جلوگیری کنم. به طور خاص امروز، به نظرم سخت است که سالاد سبز بزرگ خود را تمام کنم. واقعاً فکر می‌کردم بعد از دو روز نخوردن غذای واقعی، سالادم را کامل می‌خورم، اما واقعاً نیازی به تمام کردن بشقابم احساس نمی‌کردم که باعث شد بیشتر حواسم باشد.

روز چهارم: وقف

بعد از DX4 به یاد می‌آورم که به بدنم گوش دهم و وقتی گرسنه هستم غذا بخورم، به جای اینکه غذا بخورم چون حوصله ام سر رفته یا قرار است غذا بخورم. من واقعاً از اینکه چقدر مواد غذایی لازم دارم تا زمانی که تمام مواد مغذی مناسب را دریافت می کنم، شگفت زده هستم! من در حال حاضر بسیار بیشتر مراقب اندازه سهم بیش از حد! توصیه من برای هر کسی که DX4 را انجام می دهد این است که این کار را به عنوان یک گروه یا با یک دوست انجام دهد، واقعاً عالی است که از آن پشتیبانی برخوردار باشید و کسی که با او در مورد احساس خود در حین انجام برنامه صحبت کنید!

شارلوت

روز اول: تصمیم بگیرید

تصمیم گرفتم DX4 را انجام دهم تا وضوح و تمرکز به دست بیاورم و از عادات غذایی خود بیشتر آگاه شوم. در طول روز احساس رضایت داشتم و از اینکه واقعاً چه احساس خوبی داشتم شگفت زده شدم. بخش مورد علاقه من در روز اول Forever MultiFizz بود، این نوشیدنی واقعاً با طراوت با طعم هندوانه است. بزرگترین چالش برای من این بود که هیچ چای یا قهوه نخوردم، زیرا من یک چای خور بزرگ هستم!

روز دوم: تعریف کنید

هدف من برای DX4 این است که به عادات منفی سبک زندگی که وارد شده است توجه داشته باشم و روال روزانه ام را برای ترکیب انتخاب های سالم تر تغییر دهم. می‌خواهم از مصرف مکمل‌های روزانه‌ام بیشتر آگاه باشم و مطمئن شوم که از بدنم به بهترین شکل ممکن حمایت می‌کنم. من این کار را با تنظیم یادآورها و اهداف در طول روز برای خودم انجام خواهم داد.

روز سوم: کشف

بزرگترین چالش من امروز عبور از Forever Multi Fizz بود، زیرا ذائقه من در حال تغییر است، و امروز طعم نوشیدنی کاملاً بی نظیر بود. من به سختی آن را با مقدار پیشنهادی آب بنوشم، بنابراین تصمیم گرفتم آن را به یک بطری لیتری آب با نی انتقال دهم و بیش از 30 دقیقه آن را بنوشم. من این کار را بسیار ساده تر دیدم زیرا طعم آن رقیق شده بود و به نوعی از طریق نی آنقدرها به نظر نمی رسید .... به علاوه، من مایعات بیشتری برای روز دریافت می کردم!

روز چهارم: وقف

به دنبال DX4، من به افزودن مکمل ها و ژل های نوشیدنی، همراه با شیک به عنوان بخشی از برنامه روزانه عادی خود ادامه خواهم داد. من قصد دارم روز به روز Forever Therm و Forever Aloe Berry Nectar را معرفی کنم و همچنین به نوشیدن بیش از 2 لیتر آب در روز با مقدار کمتر کافئین ادامه دهم. احساس می کنم اکنون در ذهنیت بهتری برای ادامه این عادات هستم.

سام

روز اول: تصمیم بگیرید

در طول قرنطینه من به عادات غذایی بسیار بدی دست یافتم. من ناسالم بودم و این به شدت بر احساس من تأثیر گذاشت - خستگی، انرژی صفر، تمرکز کم. می دانستم که کافی است و تصمیم گرفته ام که اگر می خواهم سالم تر باشم و انرژی بیشتری داشته باشم، باید همه چیز تغییر کند. فکر می‌کنم DX4 واقعاً آنقدر به من کمک می‌کند که برای تغییر عادت‌هایم نیاز دارم. در طول روز اول احساس خیلی خوبی داشتم و انرژی زیادی داشتم. من حتی توانستم تمام خانه ام را تمیز کنم! داشتن Forever Multi Fizz بخش مورد علاقه من در روز بود. بعد از صرف مکمل‌ها و یک شیک، من واقعا از طعم آن لذت بردم و احساس کردم که به من لیفتی را داد که نیاز داشتم. مصرف مکمل ها با معده خالی قطعا چالش برانگیزترین بخش برنامه برای من است.

روز دوم: تعریف کنید

من قصد دارم تلاش آگاهانه ای برای نوشیدن آب بیشتر انجام دهم. با تکمیل DX4 من قبلاً به طور فعال این کار را انجام می دهم و اطمینان حاصل می کنم که پس از اتمام برنامه ادامه می یابد.

روز سوم: کشف

چالش برانگیزترین قسمت برنامه برای من نوشیدنی Forever LemonBlast بود، من واقعا زنجبیل را دوست ندارم، بنابراین طعم آن برای من کمی قوی بود، با این حال از بقیه برنامه لذت بردم.

روز چهارم: وقف

آنچه من از DX4 حذف خواهم کرد قطعاً تمرکز بر نوشیدن آب بیشتر است و فکر می کنم که این برنامه واقعاً در این امر به من کمک کرده است.

سوفی

روز اول: تصمیم بگیرید

دلیل اینکه تصمیم گرفتم DX4 را انجام دهم این بود که به تعطیلات می روم و می خواهم بهترین احساسی را که ممکن است داشته باشم داشته باشم. من همچنین عصرها مقداری هوس قند پیدا کرده‌ام، و قطعاً بعد از خواباندن فرزندانم در ساعت 7 بعد از ظهر، انرژی زیادی کاهش می‌یابد. من امیدوارم که DX4 بتواند به بازیابی تعادل بدن من، کنترل آن هوس قند، حمایت از سطح انرژی من و تغییر برخی از عادات من کمک کند. یکی از این موارد این است که من در طول روز به اندازه کافی آب نمی نوشم، به خصوص زمانی که در حال حرکت هستم و مشغول هستم. در طول روز واقعاً احساس خوبی داشتم. من امروز صبح از خواب بیدار شدم و خیلی احساس آمادگی نمی کردم، بنابراین به هرکسی که در مورد راه اندازی DX4 فکر می کند می گویم که واقعاً کتابچه را بخواند و درک کند که روز شما چگونه خواهد بود تا آن آمادگی ذهنی را داشته باشید.

در کل احساس خوبی داشتم. من یک راهنمایی عالی از سم، که همچنین بخشی از دفتر مرکزی DX4 است، داشتم که زنگ هشدار را در طول روز تنظیم کند تا به شما یادآوری شود که مکمل‌ها را مصرف کنید، و این به من برنامه‌ای داد که کمک کرد. قسمت مورد علاقه من در روز، شیک من در زمان ناهار بود، این احتمالاً به این دلیل بود که در چالش‌برانگیزترین قسمت روز آن را داشتم، زیرا در آن زمان است که من برای فرزندانم غذا آماده می‌کنم. نکته اصلی من برای امروز این است که به یاد داشته باشید که شما Forever Sensatiable را دارید، من دو تا در اواسط صبح و دو مورد امروز بعدازظهر مصرف کردم و فکر می‌کنم فقط داشتن آن‌ها در طول روز واقعا کمک می‌کند، شما تا 8 در روز مجاز هستید. من واقعا منتظر چند روز آینده هستم.

روز دوم: تعریف کنید

بنابراین، امروز روز دوم DX4 است و من احساس بسیار خوبی دارم، انرژی بسیار بیشتری از آنچه انتظار داشتم دارم، و از Forever LemonBlast دیشب واقعا لذت بردم. قبل از خواب آن را گرم کردم و به نظرم واقعاً آرامش بخش بود. امروز کمتر احساس گرسنگی می کنم، فکر می کنم این بیشتر یک تغییر ذهنیت است. از قبل احساس می‌کنم دارم عادت‌های جدیدی ایجاد می‌کنم و مجبور نیستم برای بچه‌ها غذا درست کنم که این کار را کمی آسان‌تر می‌کند. هدف SMART من نوشیدن آب بیشتر است، یکی از دلایلی که فکر می کنم امروز احساس خوبی دارم این است که هیدراته هستم. بنابراین من تصمیم گرفتم که در آینده باید حداقل دو لیتر در روز مصرف کنم. من برای کمک به این کار آلارم تنظیم کرده ام. من می خواهم این کار را برای چند هفته بعد انجام دهم و امیدوارم تا آن مرحله این کار را به یک عادت تبدیل کرده باشم.

روز سوم: کشف

من روز سوم را به اندازه روز اول یا دوم چالش برانگیز ندیدم که می دانستم می توانم سالاد سبز بزرگ را بخورم. طرز فکر من نسبت به دو روز اول واقعاً تغییر کرده است و روز خیلی راحت تر بود.

روز چهارم: وقف

سعی می‌کنم مطمئن شوم که هر روز ۲ لیتر آب می‌نوشم و در تهیه غذا منظم‌تر باشم تا به انتخاب بهتر غذا کمک کنم. بخش مورد علاقه من از DX4 احساسی است که در روز چهارم داشتم. من انرژی زیادی داشتم و وضوح ذهنی بسیار بیشتری در مورد انتخاب های غذایی ام داشتم. من واقعاً می خواهم تلاش کنم تا آن را به جلو نگه دارم. آشپزی برای فرزندانم سخت ترین بخش چالش بوده است، به خصوص در روزهای اول و دوم.

توصیه من برای هر کسی که قصد دارد DX4 را امتحان کند این است که با مکمل، شیک و برنامه غذایی خود آماده و سازماندهی شود.

کولدیپ

روز اول: تصمیم بگیرید

تصمیم گرفتم در Ready, Set, Reset شرکت کنم تا عادات بد غذایی خود را متوقف کنم و به من در ایجاد عادات جدید و بهتر کمک کنم. امروز کمی لرزیدم زیرا واقعاً احساس کردم سطح قندم کاهش یافته است، اما بعد از خوردن یک موز، به طور کلی اکنون احساس خوبی دارم. قسمت مورد علاقه من Forever LemonBlast قبل از خواب بوده است، از آنجایی که من واقعا طعم آن را دوست دارم، کمترین قسمت مورد علاقه من امروز شیک بوده است.

روز دوم: تعریف کنید

هدف SMART من این است که عادات غذایی بدی را که انتخاب کرده ام متوقف کنم و در طول روز مقدار غذای مصرفی خود را کاهش دهم. من این کار را با تنظیم تایمر برای خودم انجام خواهم داد و مطمئن شوم که به اندازه کافی آب می‌نوشم. برنامه ریزی برای روزم نیز به من کمک می کند تا به این هدف برسم.

روز سوم: کشف

من هر روز در حوالی زمان ناهار تلاش کرده‌ام، بنابراین برای کمک به این موضوع، خودم را مشغول کرده‌ام و شیک و مکمل‌هایم را بر اساس آن پخش کرده‌ام. من واقعاً احساس گرسنگی نکرده‌ام، که خوب بوده است، و داشتن چیزهایی که باید منتظر آن‌ها در طول روز باشم نیز برای حفظ انگیزه مفید است.

روز چهارم: وقف

مطمئن خواهم شد که در آینده آب بیشتری می‌نوشم و در مقابل تنقلات ناسالم مانند چیپس و شکلات مقاومت می‌کنم. بخش مورد علاقه من این بود که چقدر احساس بهتری دارم و حمایت و انگیزه گروه در طول چهار روز. بزرگترین چالشی که من با آن روبرو شده ام وسوسه خوردن به طور معمول بوده است، اما اراده من به اندازه کافی قوی بوده که در برابر آن مقاومت کنم. توصیه های من این است که این کار را در یک گروه انجام دهید و از افراد دیگر بخواهید این کار را با شما انجام دهند تا انگیزه شما را حفظ کنند.

اما

روز اول: تصمیم بگیرید

من DX4 را انجام می دهم تا عادات خوردن و آشامیدن خود را بازنشانی کنم و اندازه وعده هایم را کاهش دهم. من همچنین می خواهم در لباس هایم احساس راحتی بیشتری داشته باشم. من در روز اول به طرز شگفت انگیزی احساس خوبی داشته ام، غذا را از دست داده ام اما احساس گرسنگی نکرده ام. قسمت مورد علاقه من Forever LemonBlast در شب بود، طعم آن را دوست داشتم و از نزدیک شدن به پایان روز اول احساس خوشحالی می کردم. چیزی که بیشتر از همه برایم چالش برانگیز بود، پختن شام برای بچه ها و ریختن باقی مانده غذاها در سطل زباله بود تا در دهانم!

روز دوم: تعریف کنید

هدف من بهینه‌سازی سلامتی است و این کار را با استفاده از DX4 انجام خواهم داد تا بیشتر به آنچه در بدنم وارد می‌کنم توجه داشته باشم. بعد از پایان برنامه به خوردن سبزیجات سبز برگدار بیشتری ادامه خواهم داد و تلاش خواهم کرد تا این را در یک سبک زندگی سالم تر بگنجانم.

روز سوم: کشف

امروز بزرگترین چالش من سطح انرژی من بود زیرا احساس می کنم نسبت به دیروز کاهش یافته است. من با یادآوری اینکه چرا این سفر را شروع کردم و مشغول بودن بر این موضوع غلبه کردم!

روز چهارم:

در آینده سبزیجات برگ سبز بیشتری مصرف می کنم، آب بیشتری می نوشم و سعی می کنم وقتی گرسنه نیستم غذا نخورم. به طور کلی بخش مورد علاقه من این بوده است که آنقدر که فکر می کردم احساس گرسنگی نکرده ام و با احساس شادابی بیشتری از خواب بیدار شده ام. بزرگترین چالش برای من این بوده است که از خوردن وعده های غذایی با خانواده ام غافل شده ام. توصیه من این است که وقتی شروع به فکر کردن به غذا می کنید، حواس خود را با چیز دیگری پرت کنید. رفتن به قدم زدن با سگ زمانی که به طور معمول شام می خوردم کمک کرده است.

کیت

روز اول: تصمیم بگیرید

تصمیم گرفتم در برنامه DX4 شرکت کنم تا به عادات بد غذایی خود پایان دهم. من برای تنقلات و خوردن از روی کسالت بد هستم، بنابراین این کار را شروع کردم به این امید که عادات غذایی من را تغییر دهد و مرا تشویق کند که به آنچه در بدنم می گذارم توجه بیشتری داشته باشم. با کمال تعجب، در بیشتر روز اول احساس خوبی داشتم! زمانی که بعد از ظهر رسید، کمی احساس گرسنگی کردم، اما مشغول بودن به زودی به این موضوع کمک کرد. بهترین بخش در مورد روز اول این است که چند مرحله برای برنامه وجود دارد - احساس کردم این موضوع باعث می‌شود مدام متوجه نباشم که نیستم. بین نوشیدن آب زیاد و انجام مراحل برنامه، روز اول خیلی زود آمد و رفت! چالش برانگیزترین بخش 100% عدم داشتن یک فنجان خوب است!

روز دوم: تعریف کنید

هدف اصلی من افزایش هیدراتاسیون بدن است. من همیشه در نوشیدن آب واقعاً مهارت داشتم، اما اخیراً متوجه شده ام که گاهی اوقات یک روز کامل بدون جرعه می گذرد! در حال حاضر DX4 مرا برای تکمیل هدفم تحت فشار قرار داده است. اولین کاری که فکر می کنم صبح انجام دهم این است که بطری آب را پر کنم. روز دوم من خیلی به روز اول ترجیح دادم! من بیش از حد احساس گرسنگی نکردم، و وسوسه انتخاب چیزی را احساس نکردم. کمی احساس خستگی می کردم، اما انگیزه داشتم. چالش برانگیزترین قسمت روز دوم مثل روز اول بود، من واقعا دلم برای یک کاپ خوب تنگ شده است!

روز سوم: کشف

روز سوم پر چالش ترین روز من بود. اگرچه از نظر ذهنی احساس انگیزه و واقعاً مثبت می‌کردم، اما از نظر فیزیکی کاملاً خسته بودم و سطح انرژی‌ام پایین بود. با در نظر گرفتن این موضوع، میان وعده ام را با دقت و استراتژیک به همراه سالادم انتخاب کردم و یک بار که خوردم حالم خیلی بهتر شد!

روز چهارم: وقف

برنامه اصلی من برای آینده این است که هرگز یک روز دیگر از مصرف ژل آلوئه ورا فوراور را نادیده نگیرم! من آن را می‌گیرم، اما گناهکارم که آن را اینجا و آنجا می‌برم، اما DX4 عشق من به محصول را به من یادآوری کرده است.

قسمت مورد علاقه من به طور کلی؟ اگرچه گاهی اوقات آن را دشوار می دیدم، اما همیشه از به چالش کشیدن خودم لذت برده ام. من از علم پشت این برنامه ریزی هوشمندانه قدردانی می کنم، و من عاشق این هستم که هفته من به طور کلی چقدر پربار بوده است! من با دو چالش بزرگ روبرو هستم - فکر می کنم احتمالاً سه روز از چهار روز را با رویای فنجان های چای گذرانده ام! من همچنین با سطوح انرژی مبارزه کردم. بدن من کاملاً با ذهنیت مثبت من مطابقت نداشت.

نکته شماره یک من 100% مشغول بودن/حواس پرت بودن است. بدیهی است که مراقب باشید و مراقب سطح انرژی خود باشید، اما من متوجه شدم که داشتن چیزهای کوچکی که شما را از فکر غذا منحرف می‌کند واقعاً به شما کمک می‌کند... نه آنقدر که حواس‌تان پرت شود، هر چند قدم‌های روتین روزانه DX4 خود را فراموش کنید!

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog