DX4 خود را به سطح بعدی ببرید

Tuesday، ۲۲ Shahrivar ۱۴۰۱

DX4 خود را به سطح بعدی ببرید - یک عقب نشینی شخصی برنامه ریزی شده کنید

با پایان یافتن تابستان، دوباره به روال عادی کار و زندگی خانگی خود برگشتیم. بسیاری از ما DX4 اولیه را انجام داده‌ایم و متوجه شده‌ایم که واقعاً به تنظیم مجدد و تمرکز مجدد ذهنیت‌ها، اهداف و اولویت‌هایمان کمک کرده است. اما DX4 فقط برای یک تجربه یک بار مصرف نیست، بلکه چیزی است که می تواند چندین بار در سال به ما کمک کند. یکی از راه‌های رسیدن DX4 به سطح جدید، برنامه‌ریزی یک عقب‌نشینی شخصی است. به‌عنوان یک مربی سلامت معتبر، از زمانی که 20 ساله بودم از یک تا چهار بار در سال به استراحت شخصی پرداخته‌ام. این یک ایده جدید برای من بود - اینکه برای چند شب بروم و زمانی را برای پردازش زندگی و حرفه ام به روشی بدون وقفه اختصاص دهم و هر سال در فصول مختلف این کار را بخشی از ریتم زندگی خود کرده ام.

شوهرم در واقع مرا با این مفهوم آشنا کرد زیرا او یک مرکز خلوت در زادگاهش پیدا کرده بود که به دور از زندگی شهری بود و مکانی را ارائه می کرد که محیطی آرام و به همراه اتاق شخصی که به دور از حواس پرتی های زندگی روزمره بود. و از آن زمان در هر جایی که زندگی کرده ام، همیشه توانسته ام مکانی را پیدا کنم که بتوانم از شهر دور شوم، حتی اگر برای یک شب باشد. برخی از آن‌ها رایگان بوده‌اند، مانند خانه دوستی که یک اتاق مهمان اضافی داشته است، برخی مکان‌هایی مانند Airbnb ارزان قیمت با چشم‌انداز زیبا بوده‌اند، در حالی که برخی دیگر مراکز واقعی خلوت بوده‌اند. من حتی در طول روز چند کار را در خانه انجام داده‌ام اما مطمئن شدم که محدودیت‌هایی مانند عدم استفاده از وسایل الکترونیکی (تلفن، رسانه‌های اجتماعی، تلویزیون) و بدون انجام کارهای خانه را ایجاد کرده‌ام، اما باید اعتراف کنم که دور شدن بسیار آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر است! هدف همه آنها این است که از حواس پرتی های عادی خود رها شوم و از محیط خود خارج شوم تا بتوانم روی رشد و پردازش شخصی تمرکز کنم. سیستم جدید DX4 فوراور، که با هدف کمک به شما در ایجاد یک بازنشانی شخصی به طور کلی، یک شریک ایده آل برای یک عقب نشینی شخصی است.

نکاتی برای یک خلوت شخصی برای کمک به شما در ایجاد زمانی برای "بازنشانی، جوان سازی و تجدید":

1- از قبل برنامه ریزی کنید و تاریخ ها را در زمان های کلیدی تعیین کنید. چه آغاز سال در ژانویه باشد، چه شروع یک سال تحصیلی تحصیلی یا پایان یک فصل طولانی، سعی کنید حداقل دو روز دورتر برنامه ریزی کنید، حتی اگر بیش از یک آخر هفته باشد. من اغلب متوجه می شوم که یک روز طول می کشد تا احساس آرامش کنم، بنابراین بهتر است زمان بیشتری را به خود اختصاص دهید تا به جنبه های مختلف زندگی خود نگاه کنید. همچنین، به خاطر داشته باشید که با DX4، ممکن است بخواهید فعالیت بدنی خود را کاهش دهید تا به حفظ سطح انرژی خود در حین انجام برنامه کمک کنید.

2- به بودجه خود نگاه کنید. آیا می توانید وقت بگذاید و برای اقامتی مانند Airbnb یا یک مرکز استراحت کمی اضافی خرج کنید؟ من در واقع برای چند شب مراکز استراحتی را در اینجا در انگلستان بسیار ارزان پیدا کردم، در حالی که چیزی شبیه به "اعتکاف یوگای گروهی" نبود، بلکه بیشتر برای استفاده شخصی بود. اغلب، آنها آشپزخانه، سرویس بهداشتی و همچنین مکان های آرامی برای نشستن و نوشتن در محیطی زیبا دارند. اما اگر بودجه اجازه نمی دهد، پس به دنبال یک دوست (یا عضو تیم FBO) باشید که ممکن است یک اتاق اضافی داشته باشد. شوهرم در واقع به تازگی از یک اقامت چهار روزه در جزیره آنگلسی بازگشته است، جایی که زوج بازنشسته ای که می دانیم دوست دارند فقط برای همین هدف میزبان دوستان باشند. گزینه دیگر این است که یک گروه کوچک از دوستان را جمع آوری کنید و هزینه های اقامت را تقسیم کنید و ترکیبی از یک تیم و یک خلوت شخصی ایجاد کنید. کلید همه اینها این است که یک فضای امن پیدا کنید که در آن هیچ چیز حواس شما پرت نشود و واقعاً بتوانید برای خود وقت بگذارید.

3- یک برنامه (انعطاف پذیر) برای عقب نشینی تهیه کنید. جزوه DX4 مکانی عالی برای شروع کمک به شما در تمام جنبه های زندگی است. همچنین تعداد زیادی ایده به صورت آنلاین در مورد کارهایی که باید در یک خلوت شخصی انجام داد وجود دارد، که شامل همه چیز از درخواست های مجله اختصاصی گرفته تا گوش دادن به چند پادکست است. آنچه را که می‌آورم، از قبل برنامه‌ریزی می‌کنم، مانند نوت‌بوک‌ها، دفتر خاطراتم و همچنین چیزهایی را که نمی‌آورم (یا خاموش نمی‌کنم) مانند ایمیل‌ها و رسانه‌های اجتماعی. همچنین تصمیم می‌گیرم که آیا می‌خواهم بیشتر بخوابم (و چرت‌های طولانی بخوابم) و همچنین هرگونه فعالیت بدنی مانند پیاده‌روی یا اینکه می‌خواهم روی آبرنگ‌هایم کار کنم. و البته، با سیستم Forever DX4 خود برنامه‌ریزی کنید تا چه چیزی و چه زمانی بخورید. این کمک می کند تا یک برنامه شلوغ برای زمان دوری خود ایجاد کنید تا ساختار کمی داشته باشید و بتوانید از "احساسات بی هدف" که ممکن است ایجاد شود اجتناب کنید.

4- بدانید که ممکن است در طول مدتی کمی احساس «جنون به هم زدن» داشته باشید، این طبیعی است. یکی از مراکز خلوتگاهی که من در آن حضور داشتم در هر یک از اتاق‌هایشان شعری درباره موج‌های یک حوض داشت. این قیاس را به ذهن شما داد که به دلیل مشغله زندگی مانند برکه ای پر از موج است. اما قرار گرفتن در مکانی که امکان عقب نشینی از زندگی عادی را فراهم می کند، فرصتی برای حل شدن آن امواج می دهد. این به نوبه خود، آرامش و شانس دیدن انعکاس آب را با وضوح بیشتری به ارمغان می آورد. اما ما اغلب به آن عقب نشینی ها می رسیم که موج های زیادی در جریان است! شخصاً متوجه شده ام که روز اول و شب سخت ترین است، زیرا به نظر می رسد همه آن عادات مانند مصرف کافئین یا دست درازی به تلفنم برای بررسی ایمیل ها به چالش کشیده می شوند، یا مدام فکر می کنم که آیا قرار است خسته شوم یا تنها شوم. از تجربه، متوجه شده ام که این چقدر عادی است و وقتی قسمت اول را پشت سر گذاشتم، آن دیدگاه آرام و تازه را پیدا کردم.

5- یک موضوع یا چند موضوع را برای عقب نشینی انتخاب کنید. آیا باید روی ارتقای اهداف شغلی خود تمرکز کنید یا باید کمی وقت بگذارید و چند رویداد گذشته یا آینده را پردازش کنید؟ آیا می خواهید چیز جدیدی مانند یادداشت روزانه یا مدیتیشن را شروع کنید؟ شاید قدردانی مداوم تری را در زندگی خود بگنجانید؟ آیا این زمان خوبی برای فهرستی از عادات خود است و ببینید که چگونه می خواهید آنها را تغییر دهید یا به آنها اضافه کنید؟ آیا به خواب و استراحت بیشتری نیاز دارید – شاید در طول زمان استراحت بیشتر برنامه ریزی کنید؟ ایده ها بی پایان هستند، اما خوب است که موضوعات خود را زودتر از موعد محدود کنید، تا غرق نشوید. من همه کارها را انجام داده ام، از عقب نشینی شغلی که تمام آن متمرکز بر آینده بود و همچنین عقب نشینی هایی که در آن نیاز داشتم برای پردازش غم و اندوه یا از دست دادن فضایی پیدا کنم تا بتوانم فصل خاصی از زندگی ام را ببندم. من همچنین استراحت‌هایی داشته‌ام که در آن‌ها برنامه‌ریزی ماساژ داده‌ام، و تمام وقت را صرف انجام مراقبت‌های اضافی از خود کرده‌ام (و شاید کتابی برای خودسازی خوب بیاورم). این یک راه عالی برای ترکیب برخی از محصولات مراقبت از پوست برنده جایزه فوراور است، مانند ماسک سلولز زیستی آلوئه، لایه بردار صاف کننده یا سرم آبرسان. این واقعاً به آنچه نیاز دارید بستگی دارد که باعث می شود یک استراحت سه ماهه ایده آل باشد زیرا هر بار می تواند متفاوت باشد.

6- خودتان بروید یا با یک دوست همراه شوید، اما مطمئن شوید که در خلوتگاه‌ها زمانی را به تنهایی اختصاص دهید. من با گروهی از دوست‌دخترها استراحت‌های بسیار خوبی داشته‌ام، اما از قبل درمورد اینکه چقدر زمان تنها و چقدر با هم خواهیم گذراند، بحث می‌کنیم. این می تواند یک عقب نشینی چند منظوره برای پیوند و به اشتراک گذاری باشد، اما به یاد داشته باشید که شما مسئول رشد خود هستید، بنابراین تکه های بزرگ را در جایی که فقط شما هستید که باید پردازش کنید، وارد کنید. تنهایی می‌تواند سخت باشد، اما وقتی برای آن وقت بگذاریم، لذت بخش است.

7- زمانی که در DX4 هستید، ممکن است تفاوت هایی را در سطوح انرژی یا عادات غذایی مشاهده کنید که ممکن است بخواهید ادامه دهید. همانطور که من با چند نفری که DX4 را در حالی که هنوز به فعالیت های عادی زندگی خود ادامه می دهند چت کرده ام، متوجه شده ام که بسیاری از آنها از نظر انرژی خیلی عقب نمانده اند (که واقعاً دلگرم کننده است!). اما متوجه شده‌ام که اغلب آنها در مورد میزان مصرف میان وعده‌ها یا اینکه «فنجان قهوه بعدی در طول جلسه و DX4 تأکید کرده است که آنها به برخی از این چیزها نیاز ندارند» صحبت می‌کنند. قرار گرفتن در یک عقب نشینی شخصی این را به سطح جدیدی می برد، زیرا شما را از تمام کارهای روزمره خود خارج می کند. اما همچنین فرصتی عالی برای بررسی کامل و ایجاد تغییرات در بازگشت به زندگی عادی است.

چه قبلاً سیستم DX4 را انجام داده باشید یا نه، یک عقب نشینی شخصی یک افزونه عالی برای کمک به شما در ایجاد محورهای کوچک یا بزرگ در زندگی شخصی و/یا حرفه خود است. اگر با سیستم چهار روزه تعادل بدن آشنا نیستید، چند پست وبلاگی وجود دارد که توضیح می دهد چگونه می توانید با فوراورز DX4 استراحت کنید، تجدید و جوان شوید.

برای دانلود دفترچه راهنمای فارسی پکیج Dx4 اینجا کلیک کنید.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog