دو قدم برای داشتن موهایی شاداب و سالم

Saturday، ۱۷ Ordibehesht ۱۴۰۱

دو قدم برای داشتن موهایی شاداب و سالم

با ظاهر جدید شامپو و نرم کننده آلوئه جوجوبا آشنا شوید.

ظاهر جدید شامپو و نرم کننده آلوئه جوجوبا اکنون برای خرید در دسترس است! با شامپو و نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور بهترین حالت را به موهای خود بدهید. شامپو و نرم کننده فرموله شده فوراور جفت مناسبی برای پاکسازی عمیق و قدرت تغذیه برای همه انواع مو هستند.

روتین مراقبت از موهای خود را با قدرت پاک کنندگی شامپو آلوئه جوجوبا شروع کنید و با نرم کننده آلوئه جوجوبا رطوبت را کنترل کنید و درخشش دهید. این جفت قدرتمند که از آلوئه ورا خالص و روغن جوجوبا ساخته شده است، برای استفاده روزمره برای موهای نرم و قابل کنترل با درخشندگی خیره کننده مناسب است.

شامپو آلوئه جوجوبا

296 میلی لیتر

شامپو آلوئه جوجوبا فوراور برای استفاده روزمره مناسب است تا به راحتی کثیفی و چربی را شسته و موهای شما را نرم و قابل کنترل کند. ایده آل برای تمام خانواده شما، احساس تمیزی عمیق را تجربه کنید که به موهای شما ظاهر و بهترین حالت را می دهد.

 • قدرت پاکسازی و تغذیه عمیق برای انواع مو
 • شامپوی همه منظوره برای همه انواع مو
 • ملایم روی پوست سر
 • کف طبیعی برای شستشوی آسان کثیفی و روغن
 • به تقویت موهای نرم و قابل کنترل کمک می کند

شامپو آلوئه جوجوبا فوراور که از آلوئه ورا خالص و روغن جوجوبا ساخته شده است، برای استفاده روزمره مناسب است تا بهترین حالت را در موهای شما به نمایش بگذارد. از رایحه با طراوت ترکیبی از میوه های استوایی با انبوهی از خامه شیرین لذت ببرید زیرا کف طبیعی غنی به شستشوی آسان کثیفی و روغن کمک می کند.

شامپو آلوئه جوجوبا بدون سولفات اضافه به حفظ تعادل رطوبت پوست سر کمک می کند و در عین حال آن را نرم و قابل کنترل نگه می دارد. ژل آلوئه ورا تثبیت شده خود فوراور نه تنها به موهای شما کمک می کند رطوبت را حفظ کند، بلکه به عنوان یک عامل امولسیون کننده طبیعی عمل می کند که با درخشندگی زیبایی به موها احساس تمیزی و تجدید می بخشد.

ما علاوه بر پاکسازی موهای شما، روغن جوجوبا را اضافه کرده‌ایم که سرشار از چربی‌های طبیعی است تا استحکام و ضخامت را افزایش دهد. این روغن سبک وزن، مغذی، تسکین دهنده و ملایم پوست سر است. Forever با روغن آرگان، ویتامین B5 و روغن رز هیپ، قدرت تقویت کنندگی این شامپو را حتی بیشتر کرد. این ترکیبات قوی با هم، مواد مغذی، اسیدهای چرب غیراشباع و آنتی اکسیدان ها را برای حمایت از موهای سالم و کمک به مرطوب نگه داشتن و نرم نگه داشتن آن فراهم می کنند.

شامپو آلوئه جوجوبا فوراور برای تمام خانواده شما عالی است. احساس تمیزی عمیق را تجربه کنید که باعث می شود موهای شما بهترین ظاهر و احساس را داشته باشد. برای دستیابی به نتایج مطلوب، شامپوی خود را با نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور همراه کنید!

روش استفاده

روی موهای مرطوب مالیده و ماساژ دهید تا پوست سر تحریک شود و کفی غنی ایجاد شود. به طور کامل آبکشی کنید. برای بهترین نتیجه با نرم کننده آلوئه جوجوبا همراه باشید.

نرم کننده آلوئه جوجوبا

296 میلی‌لیتر یک نرم‌کننده خوب می‌تواند تفاوت را در استفاده از روتین مراقبت از موی شما ایجاد کند. نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور، موها را نرم، صاف و قابل کنترل تر می کند، در حالی که تغذیه عمیق و تقویت مو و پوست سر بدون سولفات اضافه می شود.

 • قدرت باورنکردنی و درخشش کامل.
 • نرم کننده سبک برای هر نوع مو
 • موها را نرم و صاف می کند
 • از آبرسانی مو و پوست سر پشتیبانی می کند
 • با سه روغن مختلف رطوبت را قفل می کند
 • ملایم روی پوست سر

یک نرم کننده خوب می تواند تفاوت های زیادی را در مورد استفاده از روتین مراقبت از موهای شما ایجاد کند. موها را نرم، صاف و قابل کنترل تر می کند. نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور همه این کارها را انجام می دهد و در عین حال تغذیه عمیقی دارد و آبرسانی مو و پوست سر را بدون سولفات اضافه می کند.

فرمول سبک وزن ما برای استفاده روزانه عالی است و شامل سه روغن مختلف برای حفظ رطوبت بدون وزن کردن مو می باشد. روغن جوجوبا سرشار از چربی های طبیعی برای تقویت مو و افزایش ضخامت مو است. روغن آرگان که «طلای مایع مراکش» نامیده می‌شود، موها را با قدرت آنتی‌اکسیدانی ویتامین E تغذیه می‌کند. ما همچنین روغن گل رز را اضافه کردیم تا موها را نرم و مرطوب نگه دارد و در عین حال با ویتامین‌های C، E و B تقویت شود.

ستون فقرات نرم کننده آلوئه جوجوبا ژل آلوئه ورا تثبیت شده از مزارع فوراور است. آلوئه ورا حاوی 75 جزء فعال است که به این نرم کننده کمک می کند تا پوست سر را نرم کرده و درخشش طبیعی موهای شما را نشان دهد.

نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور به خوبی با شامپو آلوئه جوجوبا جفت می شود تا حالت شانه شدن مو را بهبود بخشد و در عین حال تارهای مو را برای حالت دهی آسان صاف می کند. این نرم کننده تسکین دهنده همان رایحه نشاط آور شامپو آلوئه جوجوبا ما را دارد: میوه های استوایی، خامه شیرین شکر شده و خربزه. فرمول ما از نظر جنسیت و سن خنثی است و آن را برای کل خانواده عالی می کند. با نرم کننده آلوئه جوجوبا فوراور بهترین ویژگی های طبیعت را به موهای خود بدهید.

روش استفاده

بعد از شامپو زدن با شامپو آلوئه جوجوبا، نرم کننده آلوئه جوجوبا را روی موها ماساژ دهید و بگذارید 2 تا 3 دقیقه بماند. کاملاً بشویید و خشک کنید.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog