روتین عالی مراقبت از پوست زمستانی شما

Tuesday، ۵ Bahman ۱۴۰۰

روتین عالی مراقبت از پوست زمستانی شما

زمستان می تواند برای پوست شما بسیار مشکل ساز باشد. ما فقط آفتاب را از دست نمی دهیم، کمبود نور خورشید می تواند رنگ پوست ما را کدر کند و این همه باد سرد و باران می تواند ما را با پوست خشک و پوسته پوسته مواجه کند.

اینجاست که یک روال مراقبت از پوست می تواند به مبارزه با برخی از این مسائل کمک کند. در تمام طول روز، مراقبت از پوست مهم است.

با پاک کننده شروع کنید

پاک کننده صورت اولین قدم برای ایجاد پایه و اساس بقیه روتین مراقبت از پوست شما است. استفاده از آن در صبح به از بین بردن تار عنکبوت (و هرگونه روغن یا کثیفی از بالش) کمک می کند و شما را برای بقیه روز شاداب می کند.

فوراور دو شوینده صورت در دسترس شما قرار داده: دارای فرمول ملایم و پاک کننده، آبرسان بی نهایت برای پوست های بالغ تر یا کسانی که پوست های خشک دارند عالی است. اگر پوست شما نرمال تا چرب است، می توانید پاک کننده ژل طراوت سونیا فوراور را امتحان کنید، که به پوست مختلط تمیزی کامل و ملایم می دهد.

پوست مرده را صاف کنید

لایه برداری همیشه مهم است، اما ممکن است در زمستان مزایای آن را بیشتر احساس کنید. لایه بردار صاف کننده فوراور تهیه شده از دانه های جوجوبا طبیعی و پودر بامبو، برای از بین بردن سلول های خشک و مرده پوست، بدون آسیب رساندن به پوست شاداب زیر آن، کاربرد دارد. پوست هر کس متفاوت است، بنابراین سعی کنید هفته ای دو بار بعد از پاک کننده از آن استفاده کنید و در صورت نیاز مصرف را کم یا زیاد کنید.

تونر

هیچ روتین پاک‌سازی بدون یک تونر عالی کامل نمی‌شود، که به از بین بردن آثار نهایی آلودگی کمک می‌کند و اولین قدم برای آبرسانی به پوست است. تونر متعادل کننده فوراور با ترکیبی منحصربفرد از آلوئه ورا، عصاره جلبک دریایی، چای سفید و خیار، رنگ و بافت پوست را صاف می کند و پوستی جوان به شما می بخشد.

سرم

یک سرم به گونه ای طراحی شده است که قبل از مرطوب کننده استفاده شود تا کاملا پوست شما را هیدراته کند. سرم سفت کننده فوراور با هدف مبارزه با علائم پیری، با یک پپتید سه آمینو اسیدی که از نظر بالینی اثبات شده است به روند طبیعی پوست برای افزایش استحکام و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک، کمک می کند که.

کرم دور چشم

یک کرم دور چشم باید همیشه از سرم شما پیروی کند تا پوست لطیف دور چشم را در حالت تاپ نگه دارد. با کرم دور چشم بیداری، چین و چروک، سیاهی و پف را کاهش دهید.

مرطوب کننده

بخش پایانی یک برنامه روزانه باید همیشه یک مرطوب کننده خوب باشد. کرم ترمیم کننده اینفینیت فوراور که برای بازسازی پوست خشک طراحی شده است، مرطوب کننده ای است که برای پوست های بالغ یا خشک طبیعی ساخته شده است تا به کاهش ظاهر پیری کمک کند. از طرف دیگر، مرطوب کننده ژل تسکین دهنده سونیا برای پوست های مختلط تا چرب کاملا فرموله شده است، که رطوبت را به گونه ای ارائه می کند که پوست را مسدود نمی کند.

مرطوب کننده لب

لب های شما به ویژه در برابر مشکلات زمستانی حساس هستند، در معرض خطر ترک خوردن و پوسته شدن هستند و احساس شادابی کمتری دارند. استفاده از بالم لب فوراور با ترکیبی از آلوئه ورا، جوجوبا و سه نوع موم می تواند به صاف و تسکین لب های ترک خورده و خشک کمک کند.

و نجات دهنده بی نظیر پوست فوراور…

حتی با یک روال روزانه محکم، گاهی اوقات پوست شما به چیزی اضافی نیاز دارد تا دوباره خیره کننده شود - و اینجاست که یک ماسک صورت فوق العاده می تواند به شما کمک کند.

ماسک ژل تصفیه کننده سونیا ما یک درمان یک شبه است. طراحی شده برای استفاده بعد از روتین مراقبت از پوست و باقی ماندن در هنگام خواب، با کنترل چربی و روشن کردن ظاهر پوست به حفظ تعادل کمک می کند. یکی دیگر از گزینه‌ها، برای یک جلسه نوازش واقعا مجلل، ماسک زیست سلولز آلوئه ورا فوراور است. این ماسک ورقه ای سازگار با محیط زیست است که به گونه ای طراحی شده است که با خطوط صورت شما مطابقت داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که ماده گیاهی به خطوط و چین و چروک نفوذ می کند و به مبارزه با علائم پیری و کاهش ظاهر قرمزی کمک می کند.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog