بهار با ورزش

Sunday، ۱۴ Farvardin ۱۴۰۱

بهار با ورزش

فصل بهار معمولاً فصلی برای مرتب کردن خانه‌ها و کمد لباس‌هایمان است، بهار بهترین زمان برای شروع است. در حالی که تمیز کردن خانه‌ها و دارایی‌های مادی‌گرایانه‌مان می‌تواند به ما احساس شادابی بدهد و برای ماه‌های تابستان آینده آماده باشیم، بررسی سلامت روحی و جسمی‌مان می‌تواند به همان اندازه مهم باشد.

بهار زمان مناسبی برای بررسی اهداف تغذیه‌ای‌تان است، و پس از شروع قوی سال، چرا آن را از این هم فراتر نگذارید و واقعاً خود را برای ماه‌های آفتابی تابستان آماده نکنید. به همین دلیل است که در ماه های آوریل، مه و ژوئن بر روی راه هایی برای «بهار با ورزش» تمرکز خواهیم کرد. در اینجا چند راه وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید سلامت روحی و جسمی خود را در این فصل بهار پاک کنید:

مطمئن شوید که خواب کافی دارید

خواب برای توانایی عملکرد در طول روز ضروری است. کم خوابی می تواند طیف وسیعی از اثرات را به همراه داشته باشد که می تواند برای سلامت جسمی و روانی شما مضر باشد. توصیه می شود که بین هفت تا نه ساعت در شبانه روز بخوابید که البته این برای هر فردی متفاوت است. برای کمک به خواب کامل و آرام در شب، از حواس‌پرتی در اتاق خواب مانند صفحه‌نمایش پرهیز کنید، زیرا نور آبی می‌تواند الگوی خواب شما را مختل کند.

هر روز صبح پنج چیزی را که بخاطرشان سپاسگزار هستید یادداشت کنید.

ذهن خود را روی چیزهایی متمرکز کنید که برای آنها سپاسگزار هستید و آنها را یادداشت کنید. انجام این کار همه چیز را در چشم انداز قرار می دهد و قدردانی شروع به تبدیل شدن به یک واکنش غریزی می کند. قرار دادن این بخشی از برنامه صبحگاهی خود به شما یک روز مثبت را آغاز می کند.

خوردن یک رژیم غذایی متعادل

ما می دانیم که شما آن را میلیون ها بار شنیده اید، اما خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل واقعاً می تواند برای بدن و سلامت روان شما معجزه کند. مطمئن شوید که مقدار زیادی غذاهای مناسب می خورید و چیزهایی را که می دانید باعث می شود احساس نفخ، تنبلی یا ناخوشی در شما ایجاد کند محدود کنید. پروتئین، چربی‌های سالم و فیبر را در هر وعده غذایی مصرف کنید تا برای مدت طولانی‌تری سیر شوید و میان وعده‌های میان وعده‌ای از میوه‌ها و سبزیجات مصرف کنید. اطمینان حاصل کنید که یک رژیم غذایی متعادل می خورید که شامل 50٪ میوه یا سبزیجات، 25٪ پروتئین و 25٪ کربوهیدرات در هر بشقاب، و تقریباً 80/20 تقسیم از غذاهای سالم و غذاهای مورد علاقه خود است (زیرا به خودتان اجازه می دهید همه چیز را در غذا بخورید. اعتدال شما را از دیوانه شدن باز می دارد!).

همچنین می توانید Forever Lite Ultra را امتحان کنید، یک شیک پروتئینی مغذی، ایده آل برای صبحانه یا به عنوان یک میان وعده تمرینی. این محصول همه کاره را می توان در صورتی که مراقب کالری دریافتی خود هستید، یا به عنوان یک میان وعده پروتئینی پرکننده اگر در تلاش برای افزایش وزن هستید استفاده کرد، زیرا حاوی 24 گرم پروتئین در هر وعده است. حتی می توانید میوه ها یا سبزیجات مختلف را به آن اضافه کنید تا طعم آن را با هم مخلوط کنید و طیف کاملی از مواد مغذی را به راحتی مصرف کنید.

ورزش

گاهی اوقات پیدا کردن زمان برای انجام برنامه های تناسب اندام در برنامه شلوغ شما دشوار است، اما ورزش نه تنها حال ما را بهتر می کند، بلکه می تواند راه خوبی برای کاهش استرس نیز باشد. محدود کردن زمان در برنامه روزانه باعث بهبود ظاهر فیزیکی و همچنین وضعیت روحی شما می شود و تمرکز شما را برای کار بیشتر می کند.

عادات رفت و آمد خود را تغییر دهید

آیا به همان اندازه که نیاز دارید رانندگی کنید یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید؟ آیا سفرهای منظمی وجود دارد که می توانید به جای آن پیاده یا با دوچرخه انجام دهید؟ اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که به جای ماشین در جایی کار می کنید که بتوانید با دوچرخه به آن برسید، چند روز در هفته برای کار رکاب بزنید.

استراحت و ریلکس شدن

اطمینان از اینکه حداقل یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب دستگاه های خود را زمین گذاشته اید، به شما این امکان را می دهد که به درستی از روز خود خلاص شوید و به خواب بهتری برسید. اطمینان از اختصاص دادن "زمان من" به شما کمک می کند ذهن خود را پاک کنید و تمرکز خود را تجدید کنید. روزنامه نگاری همچنین می تواند راهی عالی برای رها شدن و نوشتن تمام افکار مثبت و منفی روز باشد. وقت گذاشتن برای نوشتن تمام افکاری که به شلوغی ذهنی شما می‌افزایند می‌تواند به آزاد کردن فضای ذهن شما کمک کند و باعث شود کمتر احساس خستگی کنید.

ترجمه شده از سایت

https://www.foreverknowledge.info/blog